budowa myjni bezdotykowej

by można było skutecznie wyczyścić cały samochód i sprawić, że jego wygląd znacznie się poprawi nawet pod względem czysto zapachowym. Dzieje się tak dzięki używanym podczas mycia samochodów środkom sprawiającym, że udaje się zarad

budowa myjni bezdotykowej

Narzędzia używane w bezdotykowych myjniach samochodowych

Sposób obsługi bezdotykowych myjni samochodowych opiera się na najnowszej technologii. Są one wykorzystywane do tego, aby można było skutecznie wyczyścić cały samochód i sprawić, że jego wygląd znacznie się poprawi nawet pod względem czysto zapachowym. Dzieje się tak dzięki używanym podczas mycia samochodów środkom sprawiającym, że udaje się zaradzić wszystkim zapachom w nich obecnym, nawet tym, które są najbardziej intensywne. Wówczas mogą one z powodzeniem trafiać do sprzedaży lub do wypożyczenia na jakiś czas i stać się dla ich posiadaczy źródłem nowych dochodów. W każdym momencie będą oni mogli zrezygnować z wynajmu i znowu skorzystać z usług myjni wyposażonych w odpowiednie środki i narzędzia.


Samodzielne myjnie samochodowe

Samodzielne myjnie samochodowe prowadzone są przez osoby prywatne, które są w stanie zorganizować stanowiska myjące przy prywatnym garażu. Tego rodzaju myjnie są bardzo dobrze wyposażone co sprawia, że korzystanie z nich nie obniża poziomu obsługi samochodu, ale sprawia, że można nieco zaoszczędzić na czyszczeniu konkretnego samochodu. Oczywiście sprawdzają się one przede wszystkim w myciu niewielkich samochodów, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale to nie wpływa na korzyści z ich posiadania. Sprawia jedynie, że trzeba lepiej zaplanować prace przez siebie wykonywane i liczyć się z potrzebą skorzystania również z myjni ogólnych obsługiwanych przez fachowców. Wszystko to sprawia, że w pełni zajmować się posiadanymi przez siebie pojazdami.


edytuj kod i kilka faktów z Wikipedii

Woda jest podgrzewana w wytwornicy pary do około 180 °C, natomiast temperatura u wylotu dyszy może wahać się w granicach od 80° do 120° w zależności od temperatury otoczenia, długości węża parowego oraz jakości wytwornicy. Gorąca, sucha para emulguje tłuszcz, rozpuszcza brud i inne zanieczyszczenia oraz zabija mikroorganizmy na czyszczonej powierzchni (większość z nich ginie już w temperaturze 85 °C). Skuteczność dezynfekcji w zależności od zastosowanego urządzenia i metody czyszczenia może przekraczać 99,5%.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą